ĎALŠIA KAPITOLA

Privítajte dynamický, vyspelý Jazz a model Jazz Crosstar pre športový životný štýl. Týmito modelmi plníme svoj sľub v oblasti elektrifikácie. Vybavili sme ich dvojmotorovým hybridným pohonom na plynulú a úspornú jazdu s výbornou odozvou.

  • Hybridný pohon

    e:HEV

  • Mimoriadne univerzálne

    Sedadlá Magic Seats

MALÉ ROZMERY, OHROMNÝ DOJEM

Bližšie sa pozrite na úplne nové modely Honda Jazz a Honda Jazz Crosstar.

Srdcom úplne nového modelu Jazz je nový hybridný pohon. Má výbornú odozvu: vyznačuje sa plynulým prenosom výkonu. Ponúka hladký chod: prináša špičkovú prevodovku s priamym pohonom a prepracovaný, pohodlný interiér. Je úsporný: využíva najnovšie technológie, ktoré znižujú emisie a spotrebu paliva.  Jednoducho povedané, vychutnáte si bezpečnú jazdu s vedomím, že jeho výkon je úplne optimálny. 

ŠIRŠÍ VÝBER

Úplne nové modely Jazz a Jazz Crosstar majú rovnaký pokročilý hybridný pohon, ponúkajú však individuálny charakter.  Či už si vyberiete sofistikovaný Jazz alebo lifestylový Crosstar, čoskoro zistíte, že skutočná krása týchto modelov spočíva v tom, ako jazdia.

JAZZ CROSSTAR HYBRID

JAZZ HYBRID

TO SPRÁVNE MIESTO

Presvedčte sa, že je úplne nový model Honda Jazz vnútri rovnako vyspelý ako zvonka.

Nová perspektíva

Úplne nové modely Jazz a Jazz Crosstar ponúkajú panoramatický výhľad na cestu a vodičovi umožňujú skutočne širokouhlý pohľad na svet.  Vďaka vynikajúcemu výhľadu sa za volantom budete cítiť istejšie a všetci vo vozidle budú skutočne v bezpečí.

Komplexné vybavenie

Prístrojová doska je navrhnutá tak, aby vám na získanie všetkých dôležitých informácií stačil rýchly pohľad.  Horizontálny 7-palcový TFT displej nahrádza staromódne prístroje a jednoduchou funkčnosťou a prispieva k atmosfére priestrannosti a vysokej kvality.

Pohodlné sedadlá

Predné sedadlá majú väčšiu šírku, než je bežné, a sú vybavené prvkami na zmiernenie únavy, ktoré zvyčajne nájdeme skôr v limuzínach.  Vylepšili sme aj bedrovú opierku a už aj tak priestranný interiér získal ešte väčší priestor na nohy.  Naše zadné sedadlá Magic Seats vám umožňujú podľa potreby vytvárať rozmanité nastavenia na prepravu viacerých ľudí alebo väčšieho množstva batožiny. Model Jazz Crosstar má nepremokavé čalúnenie, vďaka čomu zvládne aj vysoké nároky aktívneho životného štýlu. 

Dobre čitateľný displej

9-palcová centrálna obrazovka systému Honda CONNECT zobrazuje najčastejšie používané aplikácie, aby ste si spomedzi nich mohli ľahko a rýchlo vybrať. Aplikácie sú farebne rozlíšené podľa kategórií, čo uľahčuje ich použitie.

HYBRIDY SÚ BUDÚCNOSŤ

Úplne nová ponuka hybridného modelu Jazz je ďalším dôležitým krokom vpred.

Hybridné vozidlá nám pomôžu v úsilí o dosiahnutie nulových emisií. K tomuto cieľu sa usilujeme dospieť výrazným vylepšovaním každého ďalšieho modelu, rozširovaním ponuky hybridných vozidiel a vytrvalým presadzovaním elektrifikácie.