Detailný záber na svetlomety modelu Civic Type R
Detailný záber na svetlomety modelu Civic Type R

TELO A DUŠA

Elegantné, ostré aerodynamické línie poskytujú výnimočne pôsobivý zážitok z jazdy, pričom čalúnenie inšpirované pretekmi spolu s najpriestrannejším interiérom, ktorým model Honda Civic Type R vyniká, robí z tohto auta skutočne horúci "hot-hatch".

Posunúť

Trojštvrťový pohľad spredu na model radu Honda Civic Type R

Dynastia Type R

Prvá generácia modelu Civic Type R bola v Európe uvedená na trh v roku 2001 a vďaka nej si červená verzia loga „H“ vydobyla svoje miesto v športovom svete. O štyri generácie neskôr sme svedkami prvého modelového radu Type R: Type R GT, Type R Sport Line a Limited Edition, ktorého sa vyrobí len sto kusov... Naozaj pôsobivá spoločnosť.

Trojštvrťový pohľad spredu na model radu Honda Civic Type R

Takto vyzerá zmena.

Model Type R GT pôsobí odhodlane. Jeho pretekárskych predkov prezrádza športová predná časť, znížený podvozok a inovované bočné mriežky nasávania vzduchu.

Trojštvrťový pohľad spredu na model radu Honda Civic Type R

The perfect line

Model Type R Sport Line má uhladenejší tvar. Výborná aerodynamika a nový dizajn nárazníka poskytujú vzhľad nekompromisného dravca autu, ktoré miluje výkon.

 

 

 

 

Trojštvrťový pohľad spredu na model radu Honda Civic Type R

Nažhavený hot-hatch

Je hneď na pohľad jasné, že sa jedná o Type R, model Limited Edition je čisto športová verzia s odľahčeným interiérom a komponentami, ako by ste od takto športovej verzie prirodzene očakávali. To všetko spolu s kultovou trojitou koncovkou výfuku dotvára dizajn auta, ktoré miluje rýchlu jazdu.

RÔZNE OSOBNOSTI, JEDNA KRVNÁ SKUPINA TYPE R

Pozrite sa, čo spája modely Type R GT a Type R Sport Line.

Bočný pohľad na model Type R GT
Bočný pohľad na model Honda Civic Type R Sport Line

TYPE R SPORT LINE

TYPE R GT

Detailný záber na interiér modelu Honda Civic Type R GT

Krása interiéru

Sedadlá sú tvarované tak, aby vás obopínali a pevne držali na svojom mieste. Pri rýchlej jazde tak budete cítiť, čo sa s autom pod vami deje. Súčasne však pri každodennej jazde máte dostatok pohodlia aj miesta na nohy pre spolujazdcov. Nízka pozícia za volantom a do detailu prepracovaný červeno-čierny interiér modelu Type R GT prezrádza svoje pretekárske korene.

Detailný záber na interiér modelu Honda Civic Type R GT

Zameraný na cestu

Model Type R Sport Line je vybavený tmavými športovými sedadlami, ktoré zabezpečujú pohodlie a oporu pri všetkých štýloch jazdy. Model Type R sa možno zdá byť jednostranne zameraný, dokáže sa však prispôsobiť akejkoľvek požiadavke vodiča.

 

Detailný záber na interiér modelu Honda Civic Type R GT

Feel the power

Model Type R GT má prepracovaný interiér a Alkantarou čalúnený volant, na zlepšenie kontaktu s vozidlom.

Detailný záber na interiér modelu Honda Civic Type R GT

Pocíťte rozdiel

Na zdôraznenie športového charakteru modelu Type R sme upravili dizajn páky radenia, pričom nový tvar „kvapky“ zlepšuje citlivosť a presnosť radenia.

Lepšie pripojenie

Zostaňte v kontakte so všetkým, čo máte radi – vrátane rodiny, hudby a priateľov.

Vodič používajúci systém rozpoznávania hlasu modelu Honda Civic Type R.

Vďaka rozpoznávaniu hlasu a pripojeniu Bluetooth® máte prístup k informáciám, ako sú zoznamy skladieb uložené vo vašom smartfóne.

Pomocou pripojenia Bluetooth® alebo USB môžete mať prístup k informáciám a zoznamom skladieb vo svojom smartfóne. Môžete tiež preniesť funkcie z displeja vášho smartfónu prostredníctvom Apple CarPlay® alebo Android Auto™ na 7-palcovú dotykovú obrazovku. Získate tak prístup k aplikáciám umožňujúcim uskutočňovať hovory a odosielať a prijímať správy, keď vozidlo stojí*.

Vždy v spojení

Internetový audioprehrávač AHA™ vám tiež umožňuje počúvať obľúbené hudobné stanice, podcasty a spravodajstvo. Keď auto stojí na mieste, môžete si dokonca pozrieť film cez rozhranie HDMI.

Priblížený pohľad na obrazovku systému CONNECT modelu Honda Civic Type R.

Môžete jednoducho zvoliť požadovanú funkciu prostredníctvom ikon, ktoré sa zobrazujú na 7-palcovej dotykovej obrazovke systému Honda CONNECT.

*Iba určité stupne výbavy. Dostupnosť Android Auto™ sa môže meniť a môže sa líšiť v závislosti od geografickej polohy. Funkcie, aplikácie a služby Apple CarPlay sa môžu meniť a nemusia byť k dispozícii vo všetkých oblastiach. Apple CarPlay je obchodná značka spoločnosti Apple Inc. registrovaná v USA a iných krajinách.