NIKDY TO NESPOZNÁTE, POKIAĽ TO NEVYSKÚŠATE

Rodokmeň pokračuje našou najnovšou generáciou modelu Honda Civic Type R. Ide o najvýkonnejší, najrýchlejší hatchback s pohonom predných kolies, ktorý drží rekordy na piatich hlavných európskych okruhoch – to je dôvod, prečo ho nazývame pretekárskym vozidlom na cesty.

S dušou pretekára

Posunúť

Stelesnenie sna

„Už odmalička som miloval autá.“

„Našou víziou pre Civic Type R bolo riadenie, ktorému môže jazdec úplne dôverovať a pri ktorom bude mať pocit, že ho dokonale pozná.“ Bol to sen, ktorý sa stal skutočnosťou – v podobe modelu Type R. Vytvorený s dôrazom na vysokú mieru pohodlia, bezkonkurenčný priestor v interiéri a štýl inšpirovaný na okruhu, ktorý sa dokonale hodí k jeho schopnostiam.

Hideki Kakinuma a zadný trojštvrťový pohľad na model Honda Civic Type R.

Hideki Kakinuma, Assistant Large Project Leader modelu Civic Type R. 

Športové náradie

Pulzujúca sila, surový výkon

Model Type R je vyvinutý na základe tradície spoločnosti Honda vo vývoji vysoko výkonných automobilov a jeho základy vychádzajú z 10. generácie modelu Civic. Je po všetkých stránkach vylepšený, aby poskytol tú najvzrušujúcejšiu jazdu v kategórii športových hatchbackov – na ceste aj na pretekárskom okruhu. Privítajte najvýkonnejše a najrýchlejšie akcelerujúce vozidlo s predným pohonom, aké sme kedy vytvorili.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda Civic Type R na pretekárskej dráhe.
Predný trojštvrťový pohľad na model Honda Civic Type R na pretekárskej dráhe.
Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading